DLK

Нашите производи

Висококвалитетна кујнска опрема прибор и садови

Во ДЛ Конкорд обезбедуваме висококвалитетни кујнски прибор и садови на кои можете да им верувате. Нашите производи се направени да траат и ќе бидат одличен додаток во вашиот ресторан или бар. Прелистајте ја нашата веб страна денес и пронајдете ги совршените производи за вашиот бизнис.

 

Бар опрема

Нудиме широк асортиман на материјали за барови, вклучувајќи стакларија, шејкери, цедалки и многу повеќе. Нашите производи се направени од висококвалитетни материјали и се дизајнирани да го направат вашето искуство полесно и поефикасно. 

 

Кујнска опрема

Од садови за готвење до прибор за јадење, ДЛ Конкорд ги има сите потребни кујнски материјали за да водите успешен ресторан. Нашите производи се издржливи, ефикасни и ќе ви помогнат да креирате вкусни оброци. 

 

Прибор за јадење

Импресионирајте ги вашите клиенти со нашиот избор на висококвалитетни садови. Без разлика дали служите обичен ручек или свечена вечера, нашите производи ќе ја подигнат вашата презентација и ќе направат вашата храна да изгледа уште повкусна. 

 

Опрема за ресторани

Во ДЛ Конкорд нудиме и ресторанска опрема од типот на фрижидери, печки, машини за миење садови и многу повеќе. Нашите производи се направени да ги издржат барањата на зафатен ресторан и ќе ви помогнат да го водите вашиот бизнис поефикасно.

Зошто да изберете ДЛ Конкорд?

35 години искуство

Нашето искуство и експертиза се неспоредливи во индустријата, а ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги за нашите клиенти.

Корисничка подршка

Во ДЛ Конкорд, ние веруваме дека нашите клиенти се на прво место. Ние сме посветени на обезбедување корисничка подршка за клиентите и ќе работиме со вас за да ги пронајдеме производите што најдобро ги задоволуваат вашите потреби.

 

Поволни цени

Ја разбираме важноста да се остане во рамките на буџетот. Затоа нудиме поволни цени на сите наши производи без да се загрози квалитетот. Гарантираме дека кај нас ја добивате  најдобрата вредност за вашите пари.